Vnímání Aury

13. dubna 2010 v 22:25 | Riky |  Aura
Vnímání Aury

Mnoho lidí zjistí, že jsou schopni vidět auru spontánně ale většina z nás musí své vidění aury vyvinout.
Budete potřebovat někoho, s kým byste mohli dělat pokusy. V ideálním případě někoho kdo chce též rozvíjet své duchovní schopnosti. Dělat tyto pokusy s lidmi, kteří v existenci aury nevěří, je jen ztráta času. Vyberte někoho kdo je přístupný novým myšlenkám a staví se k tobě kladně.

Jak vnímat a vidět

Před tímto pokusem je třeba abyste byli uvolnění, to ovšem platí při jakémkoliv cvičení a prací s vnitřní energií. Po absolvování uvolňujícího cvičení jste připraveni a můžete začít.
Několik vteřin třete usilovně dlaně o sebe jednu o druhou a pak je podržte asi 30 cm od sebe.
Mezi dlaněmi můžete cítit energii, především uprostřed dlaní a na špičkách prstů. Pomalu zvedněte dlaně proti sobě. Jakmile se aury obou dlaní setkají můžete si postupně uvědomit velmi lehký odpor. Tyto reakce však může každý vnímat jinak např. chlad,teplo…..
Dlaně držte stále proti sobě. Po jisté době ucítíte mizení odporu, jako by se aura obou dlaní navzájem spojila. Chvilku držte dlaně u sebe a pak je začněte pomalu od sebe vzdalovat.
Na dlaních a konečcích prstů ucítíte velmi slabý chlad, jak se aura začne znovu oddalovat.
Zkoušejte pohybovat dlaněmi k sobě a zase od sebe. Můžete si všimnout tepla při přibližování a chladu při oddálení dlaní. Až tohle dokážete a půjde vám to snadno jste připraveni k dalšímu kroku.

Všichni máme na těle několik desítek energetických bodů, známých jako čakry. Jsou to střediska, která rozdělují a soustřeďují mentální, fyzickou a emoční duchovní energii. Tyto čakry jsou velmi významným zdrojem energie. Energie v těchto místech je intenzivnější a je možné ji snadněji vnímat rukama. Čakry rozdělujeme do 7 základních.

1.Kořenová čakra
-umístěná v kostrči.
2. Sakrální čakra
-umístěná na polovině dráhy mezi stydkou kostí a pupíkem.
3. Solární čakra
-umístěná v rovině solárního plexu.
4. Srdeční čakra
-umístěná mezi lopatkami v rovině srdce.
5. Krční čakra
-umístěná v rovině krku
6. Čelní čakra
-umístěná na čele v rovině řas.
7. Korunní čakra
-umístěná na vrcholu hlavy (u temene)

Je určitě zajímavé si vnímání čaker vyzkoušet svýma rukama. Pokud se vám je podaří najít budete jistě překvapeni že jsem vám tohle nepovedlo již dřív, a vyzařování energie z nich neuvědomili.Dalším pokusem zkuste vnímat 3 čakru ( Solárního plexu). Podržte znovu dlaně před tělem, ve vzdálenosti 30 cm a pomalu je přibližujte ke své hrudi. Až ucítíte odpor, ruce odtáhněte, až odpor zase poklesne, pak ruce znovu přibližte až si uvědomíte hranici vlastní aury. Kolem čaker je mnohem více energie než u jiných částí těla.
Až se vám podaří vnímat auru kolem 3. čakry zkuste to i u ostatních čaker. Až se vám toto vše povede tak to je dobré znamení a vy se ve vnímání zlepšujete.

Teď udělejte větší skok vpřed a to tím že se budete snažit vnímat auru jiného člověka.
Vašeho přítele posaďte na židli postavte se za něj a držte své ruce asi 30 cm od obou stranách jeho hlavy. Ruce pomalu přibližujte a oddalujte. Zkuste zjistit jeho hranici aury a jak na to bude reagovat když se ho dotknete.

Dále můžete zkusit vnímat i ostatní čakry. Požádejte přítele aby s lehl a zavřel oči. A vy se znovu pokoušejte jako u předchozích kroků vnímat jeho auru.
Jakmile budete schopni tyto pokusy provádět úspěšně jste připraveni na další krok vpřed a naučit se auru vidět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama